Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi - Cuma: 08:00 - 20:00
Cumartesi: 08:00 - 18:00

Bize Ulaşın

(0212) 603 19 10    (0532) 223 09 91

EN İYİ CAM FİLMİ UYGULAMASI

Cam Filmleri

Image

ARM GOLD WAX

Siz de arabanızı ilk günkü güzel görünümüne kavuşturmak için farklı metotlar deniyor olabilirsiniz. Kimi zaman düzenli yıkama kimi zaman da kusurları örten aksesuarlar bir arabanın eskisinden daha iyi olmasını sağlayabiliyor. Arabaların daha estetik görünmesini sağlayan bir diğer uygulama da cam filmi. Cam filmi uygulaması genellikle estetik kaygılarla yapılıyor olsa da daha fazlasını temsil ediyor. Şimdi gelin cam filmi nedir ve nasıl yapılır sorularının cevaplarını detaylıca inceleyelim.

Cam filmi nedir?
Polyester ailesinin termoplastik polimer reçinesinden üretilen cam filmleri arabaların daha çekici görünmesini sağlamak amacıyla uygulanıyor; fakat başka işlevlere de sahip:

  • Cam filmleri güneşten gelen zararlı ultraviyole ışınları filtreleyerek izolasyon görevi görüyor. Bu da araç koltuklarının veya gövde bölümünün solmasını önlüyor.
  • Güneş ışığını engelleyerek yaz aylarında klimanın daha kolay soğutmasını sağlıyor.
  • Camın çizilmesini ve darbe aldığında kolaylıkla parçalanmasını önlüyor.
  • Sürücü ve yolcuları gölgeleyerek gizlilik ve mahremiyet sağlıyor. Bu aynı zamanda arabada bırakılan eşyaların görünür olmasını engelleyerek çalınma riskini de düşürüyor.

Randevu Al


Image
Image
Image